Darts / 【TIGA】90%TUNGSTEN Babel Black Titanium Coating
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
LARO
Milky Gradation C260 YellowJPY 570 ( USD 3.63 )
-
Harrows SABRE CONVERSION POINT SILVER JPY 1,848 ( USD 11.74 )
-
TRIPLEIGHT
effort4 type-A Rainbow95 Akihiko Owaku Model 2BA 20.5gJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
OUTLINE
ouc0007 PurpleJPY 8,352 ( USD 53.14 )
-
TARGET
SOLO Keita Ono ModelJPY 14,055 ( USD 89.43 )