Darts / 【Joker Driver】-ZERO- F/A2 MidFront
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , delta cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
ULTIMA DARTS
Fuel3 Naoto Masujima Model 2BAJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22gJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
CAMEO
AERO PLUS RedJPY 1,711 ( USD 10.89 )
-
FLAGS
Coach Jacket Navy MJPY 7,900 ( USD 50.25 )
-
TARGET
POWER-9FIVE PHIL TAYLOR'S GEN-2 STEEL 24g 200115JPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
UNICORN
NOIR 90% TUNGSTEN KIM HUYBRECHTS 24G No.27815JPY 13,037 ( USD 82.95 )