Darts / 【RYU DARTS×GILD DARTS FACTORY】AKARI EXTRA III Oshiro Akari Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Ryu |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Akari Oshiro Model Items
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY Akari Oshiro Model Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
PRO Akari Oshiro Model 2024 CHAMPION Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
EZ Akari Oshiro Model 2022 CHAMPION Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
EZ Akari Oshiro Model ver.5 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Zaoral
Recovery Necklace Natsumi Iwata Signature Model White/Purple SJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
one80
Gunner3 Lourence Ilagan Model Steel 23gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
-
harrows
PRIME flight 7543JPY 489 ( USD 3.11 )
-
DYNASTY
KATANA KIWAMI BLACK HyuugaJPY 8,479 ( USD 53.95 )
-
Ptera Factory×Edge Sports
Flight Slot Case KIZUNA brownJPY 995 ( USD 6.32 )
-
TRiNiDAD
MOMO ArmSupporter ZHOU MOMO model yellow XSJPY 1,980 ( USD 12.59 )