Darts / 【TARGET】REBEL RAIDER Hideki Aizono model GHOST LIMITED EDITION
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.9g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Hideki Aizono Model Items
-
TARGET
REBEL REBORN RAIDER 2.0 Hideki Aizono ModelJPY 8,352 ( USD 52.60 )
-
Fit Flight
fif3451 ShapeJPY 712 ( USD 4.48 )
-
Fit Flight
Hideki Aizono Model ver.2 ShapeJPY 825 ( USD 5.19 )
-
Fit Flight
fif3452 W ShapeJPY 712 ( USD 4.48 )
-
Fit Flight Air
fif3454 W ShapeJPY 880 ( USD 5.53 )
-
Fit Flight
Hideki Aizono Model ver.2 StandardJPY 825 ( USD 5.19 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )