Darts / 【G's DARTS】MARVELOUS ULTIMATE Yuuya Eguchi Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuji Eguchi Model Items
-
G's DARTS
MARVELOUS 4 Yuuya Eguchi ModelJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
SHADE
Yuji Eguchi Model T-SHIRT 2020 XLJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
Fit Flight Air
fif1414 ShapeJPY 946 ( USD 6.01 )
-
G's DARTS
MARVELOUS PLUSJPY 12,731 ( USD 81.00 )
-
G's DARTS
MARVELOUS ULTIMATE Yuuya Eguchi ModelJPY 12,731 ( USD 81.00 )
-
G's DARTS
MARVELOUS 5 Yuuya Eguchi ModelJPY 12,800 ( USD 81.44 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Edge Sports
Flight Case edc0122 BrownJPY 995 ( USD 6.32 )
-
otp0003 M JPY 3,870 ( USD 24.62 )
-
JOKER DRIVER
EXTREME Streak Eagle 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
SHADE
Shunpei Noge Portrait T-SHIRT 2023 Black MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
DMC
BATRAS bts Hawk "Masaki" Parts W FRONT 20.7sJPY 7,700 ( USD 48.99 )
-
COSMO DARTS
csp0001 SJPY 3,300 ( USD 20.98 )