Darts / 【TRiNiDAD】K MOMO
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Zhou Momo Model Items
-
CONDOR
Zhou Momo Model MOO small medium Lame Glitter MIXJPY 1,120 ( USD 7.12 )
-
TARGET
CELESTE GENERATION-2 Zhou Momo Model Swiss Point 210252JPY 16,800 ( USD 106.89 )
-
CONDOR
MOMO ZHOU MOMO Model PEACH Small Medium ClearJPY 1,180 ( USD 7.50 )
-
TARGET
CELESTE GENERATION-1 Zhou Momo Model 2BA 210199JPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
CONDOR
Zhou Momo Model MOO small long Lame Glitter MIXJPY 1,180 ( USD 7.50 )
-
SHADE
Zhou Momo Model T-SHIRT 2020 LJPY 3,900 ( USD 24.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )