Darts / 【TRiNiDAD】K MARQUES
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Jose Marques Model Items
-
TRiNiDAD
K MARQUESJPY 8,963 ( USD 56.47 )
-
TRiNiDAD
PRO MARQUES Type2 Jose Marques model 2BAJPY 11,000 ( USD 69.30 )
-
CONDOR
AXE Jose Marques Model RED CROWN Small Short WhiteJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
CONDOR
AXE Jose Marques Model RED CROWN Standard Short ClearJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
CONDOR
AXE Jose Marques Model RED CROWN Small Long WhiteJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
TRiNiDAD
MARQUES TYPE3 Jose Marques Moedl 2BAJPY 11,999 ( USD 75.60 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )
Recently checked items
-
CONDOR
AXE TOY FLOWERS Itsuki Takeda Model Small Long Clear GreenJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
CONDOR
AXE Lucy Chang Model TRIBAL BUTTERFLY Small Long Clear PinkJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
TRiNiDAD
PRO Gomez Type12 Yuki Yamada Model 2021-22 PDC WORLD CHAMPIONSHIP LIMITED MODEL 2BA 22.6gJPY 12,800 ( USD 80.65 )