Darts / 【D.craft】Tungsten80% FUKOH KAI
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | D.craft |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.1g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.7mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
LARO
lrs1291 ClearJPY 570 ( USD 3.63 )
-
Zaoral
Recovery Necklace SJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
general goods
sacoche (Darts board)BlackJPY 1,800 ( USD 11.45 )
-
TARGET
DVB 90 Generation1 DIMITRI VAN DEN BERGH Model SWISS POINT 25g 190180JPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
SHADE
T-shirt Mana Kawakami model Cosplay 2019 XLJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
Flight-L×CAMEO
FTB FLIGHT PortugalJPY 914 ( USD 5.80 )