Darts / 【Harrows】SONIC 90% 25gR STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vcut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 7.54mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The intricate combination of blue titanium nitride coating and precision machining gives this barrel a powerful grip.
Different cuts in the front and back of the barrel provide a variety of grip options.
It weighs +/- 0.5 grams and is equipped with the Super Grip Shaft Clear and the new Sonic Flight.
SONIC 90% 25gR STEEL
Material: 90% Tungsten
Length:50.0mm
Maximum diameter:7.54mm
Weight:25g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
rud0502 Tungsten 90% Straight JPY 15,714 ( USD 99.99 )
-
DMC
Falcon STEEL 18gJPY 35,200 ( USD 223.97 )
-
S4
mugetsuJPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.5 shapeJPY 946 ( USD 6.01 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Mana KawakamiJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
Hyper electra
Number 8 SEVEN colors Ai Inagaki ModelJPY 15,000 ( USD 95.44 )