Darts / 【MONSTER】PEACEMAKER II CHUCK PANKOW Model STEEL 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
CHUCK PANKOW Model Items
-
L-Flight
flf2231 ShapeJPY 764 ( USD 4.80 )
-
MONSTER
PEACEMAKER II CHUCK PANKOW Model 2BAJPY 10,695 ( USD 67.35 )
-
MONSTER
PEACEMAKER CHUCK PANKOW Model 2BAJPY 10,695 ( USD 67.35 )
-
MONSTER
PEACEMAKER II CHUCK PANKOW Model STEEL 22gJPY 11,000 ( USD 69.27 )
-
MONSTER
PEACEMAKER CHUCK PANKOW Model STEEL 22gJPY 10,695 ( USD 67.35 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )