Darts / 【Harrows】SARU KING Takehiro Suzuki Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Takehiro Suzuki Model Items
-
Harrows
SARU KING BRASS Takehiro Suzuki ModelJPY 2,640 ( USD 16.74 )
-
Harrows
SARU KING Takehiro Suzuki ModelJPY 13,750 ( USD 87.23 )
-
GRRM
Big Bandy 2JPY 13,499 ( USD 85.64 )
-
Green Room
POSEIDON BigBandy 5 Takehiro Suzuki ModelJPY 13,499 ( USD 85.64 )
-
Harrows
SARU KING ORIGINS BLACK LIMITED Takehiro Suzuki ModelJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
Green Room
grd0151 Tungsten 90% TorpedoJPY 13,499 ( USD 85.64 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )