Darts / 【D.craft】Tungsten70% RINDOU
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | D.craft |
| Materials | Tungsten 70% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.4g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Flight-L × CAMEO
GODSEND FLIGHT FIVE TILES MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
Yper OKIPPA applications integration Placement JPY 4,053 ( USD 25.78 )
-
D.craft
Tungsten80% HISUI KAIJPY 6,028 ( USD 38.34 )
-
MASTER STROKE
T-shirts MIKURU SUZUKI United ver.1 White XSJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
JokerDriver
零-ZERO- JOKERDRIVER-Logo Practice SH GreenJPY 770 ( USD 4.89 )
-
JOKER DRIVER
jof1021 StandardJPY 770 ( USD 4.89 )