Darts / 【G's DARTS】TRADIANCE3 Hikaru Kakizaki Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Hikaru Kakizaki Model Items
-
TRiNiDAD
PRO Medel Teru Kakizaki Model steelJPY 11,000 ( USD 69.27 )
-
TRiNiDAD
PRO Medel Teru Kakizaki ModelJPY 11,000 ( USD 69.27 )
-
G's DARTS
TRADIANCE2 Hikaru Kakizaki ModelJPY 10,695 ( USD 67.35 )
-
G's DARTS
TRADIANCE Hikaru Kakizaki ModelJPY 10,800 ( USD 68.02 )
-
G's DARTS
TRADIANCE XENO Hikaru Kakizaki ModelJPY 10,800 ( USD 68.02 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )