Darts / 【TARGET】RVB BRASS Raymond van Barneveld STEEL 22g 100111
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Category | Soft-tip Darts(brass) |
| Maker | TARGET |
| Materials | Brass |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 54.55mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 9.06mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
Five-time World Champion, Premier League Champion and Grand Slam Champion.
Five-time World Champion, Premier League Champion, Grand Slam Champion, and Dutch legend known as "Barney". The entry model "RVB BRASS" supervised by Raymond van Barneveld is now available!
rvb black brass steel 22g
Material: Brass
Length: 54.55mm
Maximum Diameter:9.06mm
Barrel Weight:22.0g(Point + Barrel Weight)
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Raymond van Barneveld Model Items
-
TARGET
K-FLEX RAYMOND VAN BARNEVELD MODEL Standard Medium Black 410134JPY 2,480 ( USD 15.77 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK FLIGHT & SHAFT KIT Medium 3set 420003JPY 1,780 ( USD 11.33 )
-
TARGET
BARNEY 25 RAYMOND VAN BARNEVELD Model 2BA 18g 210316JPY 25,800 ( USD 164.16 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD CHRONO PRO.ULTRA Standard 3set 337690JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
VISION ULTRA BARNEY ARMY 334380JPY 398 ( USD 2.52 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK FLIGHT & SHAFT KIT intermediate 3set 420002JPY 1,780 ( USD 11.33 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )