Darts / 【DYNASTY】A-FLOW CRYSTAL LINE "DIVINE"
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Steer cut( Step cut ) , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )
Recently checked items
-
DYNASTY
collaboration MOYA2 MOYA ModelJPY 13,800 ( USD 86.94 )
-
3g design Factory
tgp5104 XlJPY 4,583 ( USD 28.87 )
-
3g design Factory
tgp5024 LJPY 3,973 ( USD 25.02 )
-
L-Flight
flf2222 Astra ShapeJPY 764 ( USD 4.80 )
-
DYNASTY
KATANA KIWAMI GouJPY 7,800 ( USD 49.13 )
-
DYNASTY
A-FLOW CRYSTAL LINE "SPINNER"JPY 11,000 ( USD 69.30 )