Darts / 【TARGET】AGORA A03 STEEL 21g 100204
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 49.5mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
New series featuring a combination of radial grooves and precision milling cuts.
This 90% tungsten model is suitable for various grip styles.
AGORA STEEL A03 21g
Material: 90% tungsten
Length: 49.5mm
Maximum diameter:7.0mm
Barrel weight: 21g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&pink XXLJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
Doron
RECOVERY ARM No logo Hard type MJPY 5,060 ( USD 32.18 )
-
JOKERDRIVER × Third
collaboration case TYPE2.5 Black×RedJPY 22,000 ( USD 139.97 )
-
MISSION DARTS Toeline Oche JPY 1,580 ( USD 10.05 )
-
S4
again,zweiJPY 8,800 ( USD 55.99 )
-
CAMEO
GARMENT JAPANESQUE2 RYUSUIZAKURAJPY 6,072 ( USD 38.63 )