Darts / 【TARGET】CARRERA AZZURRI AZ01 STEEL 26g 100251
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 26.0g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
Innovative pixel grip and precision milling.
The new "Carrera" series features an Azzurri blue titanium coating to protect the barrel.
CARRERA AZZURRI STEEL AZ01 26g
Material: 90% Tungsten
Length:50.0mm
Maximum Diameter:7.4mm
Barrel weight:26g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
DMC
Sabre Sunny SP2 Mitsuhiko Tatsunami ModelJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
harrows
PRIME flight SHARD 7554JPY 489 ( USD 3.11 )
-
Doron
dra0072JPY 4,290 ( USD 27.29 )
-
TIGA
DINOFLY Mayu Shikanai ModelJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE TS Ting Sun ModelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
Joker Driver
-ZERO- St4 CenterJPY 79,200 ( USD 503.94 )