Darts / 【SHOWTIME DARTS】DESTINY S/T Steel 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Showtime Darts |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.5mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
DMC
Lizard STEEL 18gJPY 12,833 ( USD 81.65 )
-
【L-Flight】】PRO Tetsuya Uezato Model ver.1 Standard MIX JPY 990 ( USD 6.29 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION ESPANOLA ALCHEMIST II STEEL 20gJPY 8,778 ( USD 55.84 )
-
harrows
PLEXUS flight 8302JPY 330 ( USD 2.09 )
-
Harrows
haf0630 ShapeJPY 176 ( USD 1.11 )
-
Harrows
has2112JPY 770 ( USD 4.89 )