Darts / 【TIGA】90%TUNGSTEN Jayson Barlow
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
Recently checked items
-
SHADE
Motomu Sakai Portrait T-SHIRT 2023 Black XLJPY 4,000 ( USD 25.02 )
-
TARGET
K-FLEX SCREAM AKITO YAMAGATA MODEL Shape Intermediate White 410243JPY 1,580 ( USD 9.88 )
-
SHADE
SHADE LOGO hoodie XXLJPY 8,800 ( USD 55.06 )
-
SHADE
Ryusei Azemoto Replica uniform 25-26 XLJPY 22,000 ( USD 137.66 )
-
SHADE×TIGA
SPECIAL COLLABORATION Junya Furuta COLLABO T-shirt Black MJPY 4,000 ( USD 25.02 )