Darts / 【COSMODARTS】Orger Mana Kawakami Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , delta cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Mana Kawakami's signature barrel for Japan Ladies.
The model of Mana Kawakami, one of the most popular and talented players in the world, is finally here!
It is a simple design that you will never get bored of, and is a must have item for any fan.
Specifications
Material: 90% tungsten
Length:41.0mm
Maximum diameter:7.2mm
Weight:16.5g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Mana Kawakami Model Items
-
SHADE
ORGER T-shirts Mana Kawakami Model gray XSJPY 3,899 ( USD 24.39 )
-
SHADE
ORGER 2019 T-shirt Mana Kawakami model pink MJPY 3,900 ( USD 24.40 )
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Mana Kawakami heather black MJPY 4,500 ( USD 28.16 )
-
SHADE
T-shirt Mana Kawakami model Cosplay 2019 MJPY 3,900 ( USD 24.40 )
-
SHADE
T-shirt Mana Kawakami model Cosplay 2019 SJPY 3,900 ( USD 24.40 )
-
Fit Flight
Mana KAWAKAMI Model ver.4 Shape WhiteJPY 870 ( USD 5.43 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )