Darts / 【Harrows】Hawaii501 WAYNE MARDLE 16g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Wing Cut |
| Length | 38.1mm |
| Weight (barrel Only) | 13.8g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
WAYNE MARDEL Model Items
-
Harrows
Hawaii501 WAYNE MARDLE 18gJPY 7,128 ( USD 44.89 )
-
TARGET
tap0044 LJPY 8,148 ( USD 51.31 )
-
TARGET
WAYNE MARDEL MODEL G2 Hawaii501 2BA 19g 102922JPY 11,509 ( USD 72.47 )
-
Harrows
Hawaii501 WAYNE MARDLE 16gJPY 7,128 ( USD 44.89 )
-
TARGET
COOL PLAY SHIRT WAYNE MARDEL SHIRT 2018 MJPY 8,148 ( USD 51.31 )
-
TARGET
tap0045 XlJPY 8,148 ( USD 51.31 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )