Darts / 【MONSTER】CIVIL Toru Suzuki Model 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Toru Suzuki Model Items
-
TARGET
SERENO G1 TORU SUZUKI MODEL SWISS POINT 190512JPY 16,800 ( USD 105.85 )
-
L-Flight
EZ Toru Suzuki Model ver.2 Shape WhiteJPY 880 ( USD 5.54 )
-
TARGET
SERENO G1 TORU SUZUKI MODEL 2BA 210362JPY 16,800 ( USD 105.85 )
-
TARGET
SERENO GENERATION 2 TORU SUZUKI MODEL SWISS POINT 23g 190581JPY 18,480 ( USD 116.43 )
-
UNICORN
CONTENDER TORU SUZUKI model Phase2 2BAJPY 11,000 ( USD 69.30 )
-
TARGET
SERENO GENERATION 2 TORU SUZUKI MODEL 2BA 210468JPY 18,480 ( USD 116.43 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
Fit Flight AIR
Mickey Mansell Model KiteJPY 825 ( USD 5.19 )
-
TARGET
GABRIEL CLEMENS INK BUNDLE Shape 3set 337450JPY 800 ( USD 5.03 )
-
TARGET
CHICANE PRO.ULTRA Red Standard 3set 337210JPY 550 ( USD 3.46 )
-
TARGET
THE BULLET GENERATION-3 STEPHEN BUNTING 2BA 12gJPY 10,000 ( USD 63.00 )
-
TARGET
VISION ULTRA ARCADE Vepor Yellow 333880JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
CHICANE PRO.ULTRA Blue Shape 3set 337217JPY 550 ( USD 3.46 )