Darts / 【TARGET】REBEL REBORN SILENCER Akihiko Owaku Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | delta cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Akihiko Owaku Model Items
-
DYNASTY×L-Flight
PRO Akihiko Owaku Model ver.2 Shape Black×GoldJPY 880 ( USD 5.50 )
-
TRIPLEIGHT
XEBEC DLC Akihiko Owaku Model 2BA 21gJPY 15,299 ( USD 95.74 )
-
TRIPLEIGHT
effort4 type-B plain Akihiko Owaku Model 2BA 20.0gJPY 12,800 ( USD 80.10 )
-
DYNASTY×L-Flight
PRO Akihiko Owaku Model ver.2 Shape White×BlackJPY 880 ( USD 5.50 )
-
TRIPLEIGHT
XEBEC Akihiko Owaku Model 2BA 20gJPY 14,800 ( USD 92.60 )
-
TRIPLEIGHT
effort Zero Akihiko Owaku Model 2BA 21gJPY 14,800 ( USD 92.60 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )