Darts / 【MONSTER】LEVERET III PlusONE Ayaka Sasaki Model 2BA 20g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayaka Sasaki Model Items
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Yukie SakaguchiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
CUESOUL
Aglaia Light Sayaka Sasaki ModelJPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
CUESOUL
Aglaia2 No Grip Sayaka Sasaki ModelJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 5th Sayaka SasakiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&green XSJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
CUESOUL
Aglaia2 Short Sayaka Sasaki ModelJPY 16,000 ( USD 101.80 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CAMEO
cac2193 BlackJPY 5,786 ( USD 36.80 )
-
Harrows
SMART POCKET CASE XL GRAY/REDJPY 5,940 ( USD 37.78 )
-
Harrows
PLAYER PRO 6 CHIZZYJPY 5,940 ( USD 37.78 )
-
Doron
dra0073JPY 4,290 ( USD 27.29 )
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 25g No.27854JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 2BA 20gJPY 24,200 ( USD 153.97 )