Darts / 【JONNY'S CLUB】TUNGSTEN80% GRIFFON
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Johnny's Club |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 15.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Kenichi Ajiki Model Items
-
Fit Flight Air
Kenichi Ajiki Model Shape DblackJPY 970 ( USD 6.06 )
-
COSMODARTS
Mai Hamano Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.13 )
-
COSMODARTS
Kenichi Ajiki Kenichi Ajiki Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.13 )
-
SHADE
STAY WILD T-shirt Kenichi Ajiki model navy XSJPY 3,900 ( USD 24.40 )
-
DYNASTY
KATANA JONIKEN 3 Kenichi Anjiki Model 2BAJPY 13,800 ( USD 86.36 )
-
SHADE
Kenichi Ajiki Model T-SHIRT 2020 LJPY 3,900 ( USD 24.40 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )