Darts / 【D.craft】T90 HoneyTrap MICHEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | D.craft |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 2BA 18g No.23831JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
FLAGS
T-Shirt Big Silhouette Ash LJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
CAMEO
TIP AND SHAFT CASE ALUMITE BlueJPY 1,309 ( USD 8.32 )
-
COSMODARTS
FRUITS OF THE LOOM x COSMO DARTS T-Shirt|Tiling Black SJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
Harrows
AVANTI steel 24gRJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap RainbowJPY 999 ( USD 6.35 )