Darts / 【Joker Driver】-ZERO- TOBIUME Midrear
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Harrows
WOLFRAM INFINITY 97% TUNGSTEN 25gR STEELTIPJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TARGET
RVB Regasy Raymond van Barneveld model G3 Swiss Point 21g 190066JPY 15,500 ( USD 98.62 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&pink XSJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
CAMEO
Multi Case caa1701 BlackJPY 5,398 ( USD 34.34 )
-
DMC
Draken Scott Kirchner W90%JPY 8,555 ( USD 54.43 )
-
MISSION DARTS MISSION Alimix Spin SHAFT Silver Tweenie JPY 500 ( USD 3.17 )