Darts / 【TRiNiDAD】K Jose Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 46.2mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Jose Augusto Olivera de Sousa Model Items
-
CONDOR
Jose Augusto Olivera de Sousa Model BULL small medium whiteJPY 1,300 ( USD 8.27 )
-
CONDOR
AXEJose De Sousa model Bullfighter Small Mediumt ClearJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
CONDOR
AXE THE SPECIAL ONE3 Jose De Sousa Model Small Long Clear YellowJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
CONDOR
AXE THE SPECIAL ONE2 Jose De Sousa Model Small Medium ClearJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
CONDOR
AXE THE SPECIAL ONE3 Jose De Sousa Model Small Long Clear RedJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TRiNiDAD
JOSE Type2 Jose Augusto Olivera de SousaModel steelJPY 11,000 ( USD 69.98 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TRiNiDAD
FREITAS TYPE3 Shota Sosogi Model SteelJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
TARGET
POWER 9FIVE PHIL TAYLOR model SUPER DARTS EDITION 2BA 210343JPY 24,800 ( USD 157.79 )
-
CAMEO
cac2246 RedJPY 5,786 ( USD 36.80 )
-
COSMO DARTS
csp0012 MJPY 3,300 ( USD 20.98 )
-
MONSTER
SOLDIER Leonard Gates Model 2BAJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
TARGET
K-FLEX Luke Littler Model Shape Medium Purple 410182JPY 2,480 ( USD 15.77 )