Darts / 【TARGET】RVB 80 Raymond van Barneveld Black Steel 24g 100151
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 54.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Raymond van Barneveld Model Items
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK FLIGHT & SHAFT KIT Medium 3set 420003JPY 1,780 ( USD 11.33 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD CHRONO PRO.ULTRA Standard 3set 337690JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK BUNDLE TEN-X 3set 337310JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
VISION ULTRA BARNEY ARMY 334380JPY 398 ( USD 2.52 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK BUNDLE Shape 3set 337300JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
K-FLEX RAYMOND VAN BARNEVELD MODEL Standard Medium Black 410134JPY 2,480 ( USD 15.77 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Darts Studio Macau
player goods Long towel Yuki Onodera ModelJPY 1,980 ( USD 12.59 )
-
Harrows
SUPER GRIP CARBON SHAFT INTERMIDIATE BLACK/GOLDJPY 1,540 ( USD 9.79 )
-
ASTRA DARTS
REDSTAR BARRAGE 2BAJPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
L-Flight
PRO Mikuru Suzuki Model ver.5 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
taa1151 JPY 1,900 ( USD 12.08 )
-
L-Flight×D.craft
PRO Angel & Devil TwinJPY 990 ( USD 6.29 )