Darts / 【MONSTER】Tungsten 97% KITTEN DLC 2BA 19g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 97% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Mayuko Morita Model Items
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION-6 MAYUKO MORITA Model 210407JPY 16,000 ( USD 100.81 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS Mayuko Morita setJPY 7,480 ( USD 47.12 )
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION 6 MAX MAYUKO MORITA MODEL 210436JPY 16,000 ( USD 100.81 )
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION-7 MAYUKO MORITA Model 210481JPY 16,000 ( USD 100.81 )
-
L-Flight
PRO Mayuko Morita Model ver.2 Type-B Shape MIXJPY 880 ( USD 5.54 )
-
L-Style
KRYSTAL ONE Mayuko Morita Model ver.2 Type-B YellowJPY 3,600 ( USD 22.68 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )