Darts / 【Hyper electra】chemical Momoka Makino Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | hyperelectra |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Momoka Makino Model Items
-
Hyper electra
O_hana Momoka Makino Model S-DARTS Limited EditionJPY 15,000 ( USD 95.44 )
-
Hyper electra
chemical Momoka Makino ModelJPY 9,982 ( USD 63.51 )
-
Hyper electra
CHEMICAL CHAPTER2 SEVEN colors Momoka Makino ModelJPY 15,000 ( USD 95.44 )
-
Hyper electra
Salamander SEVEN colors Momoka Makino ModelJPY 12,500 ( USD 79.53 )
-
Hyper electra
O_hana Momoka Makino ModelJPY 15,000 ( USD 95.44 )
-
Hyper electra
Salamander Momoka Makino ModelJPY 11,800 ( USD 75.08 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
DIAMOND PRO POINT Black 32mm No.109141JPY 1,100 ( USD 6.99 )
-
Fit
GEAR Shaft fis8831 ["Normal"] ["Spin"]JPY 1,130 ( USD 7.19 )
-
PICPIN
Asian Pattern DJPY 770 ( USD 4.89 )
-
Pro.VISION JAPAN
WrenJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
one80
R2 Switching Adaptor 1.5mm Reflex Point SilverJPY 800 ( USD 5.09 )
-
Harrows
has2131JPY 770 ( USD 4.89 )