Darts / 【TIGA】MAGICAL FUSION Sayoko Yoshiba Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% , Titanium |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 8.0mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayoko Yoshiba Model Items
-
TIGA
MAGICAL2 SAYOKO YOSHIBA MODEL LIMITED EDITIONJPY 13,000 ( USD 82.47 )
-
SHADE
Macical T-shirts Sayoko Yoshiba Model Off-White XSJPY 3,899 ( USD 24.73 )
-
SHADE
Macical T-shirts Sayoko Yoshiba Model Off-White LJPY 3,899 ( USD 24.73 )
-
SHADE
Macical T-shirts Sayoko Yoshiba Model Off-White XLJPY 3,899 ( USD 24.73 )
-
SHADE
Player collaboration pin badge Sayoko YoshibaneJPY 1,500 ( USD 9.51 )
-
TIGA
MAGICAL FUSION Sayoko Yoshiba ModelJPY 19,600 ( USD 124.35 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )