Darts / 【UNICORN】SIGMA PRO 970 - 97% TUNGSTEN 21G
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 43.45mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.06mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
RVB Regasy Raymond van Barneveld model G3 2BA 20g 210044JPY 15,500 ( USD 98.62 )
-
SHADE
Ryusei Azemoto COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black&Green XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
CAMEO
GARMENT WORK Camo NavyJPY 5,478 ( USD 34.84 )
-
TARGET
CARRERA SPORT COUPE STEEL 23g 100322JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
GSD
GSD2021 Kasumi Sato Collaboration T-shirt Black LJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
JOKERDRIVER
-ZERO- LOVE BOMB Mid FrontJPY 79,200 ( USD 503.94 )