Darts / 【UNICORN】NOIR 90% TUNGSTEN MICHAEL SMITH 22G No.27820
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 49.6mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
MICHAEL SMITH Model Items
-
Shot
Tenacious Michael Smith Model 2BA 18gJPY 14,410 ( USD 91.68 )
-
Shot
Defiant Michael Smith Model 2BA 18gJPY 14,410 ( USD 91.68 )
-
UNICORN
CODE MICHAEL SMITH Model Steel 22g No.06055JPY 14,000 ( USD 89.07 )
-
Shot
Tenacious Michael Smith Model Steel 24gJPY 14,410 ( USD 91.68 )
-
Shot
Defiant Michael Smith Model 2BA 20gJPY 14,410 ( USD 91.68 )
-
Shot
Achieve Michael Smith Model 2BA 20gJPY 11,999 ( USD 76.35 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Infinity Balance
iba0001JPY 5,500 ( USD 34.99 )
-
Darts Studio Macau
Yuki Onodera Model T-SHIRT LJPY 3,800 ( USD 24.17 )
-
L-Flight
PRO Standard KAMI Neon YellowJPY 880 ( USD 5.59 )
-
SHADE
SPECIAL COLLABORATION Mariko Kimura COLLABO T-shirt Black XXLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
BULL'S
Max Hopp 95% Max95 22g steelJPY 13,200 ( USD 83.98 )
-
GSD
BIGLOGO T-shirts Natsumi Iwata Collaborated White 3XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )