Darts / 【TARGET】SOLO STEEL GENERATION-2 Keita Ono Model
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , delta cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Keita Ono Model Items
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 5th Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.50 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.50 )
-
TARGET
SOLO GENERATION-5 Keita Ono Model S-DARTS 20th Anniversary Limited EditionJPY 14,100 ( USD 88.83 )
-
SHADE
Player collaboration pin badge Keita OnoJPY 1,500 ( USD 9.44 )
-
TARGET
SOLO GENERATION-8 KEITA ONO MODEL SWISS POINT 190538JPY 16,800 ( USD 105.85 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )