Darts / 【COSMODARTS】ROYDEN LAM 2 WINNERS EDITION
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 49.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Royden Lam Model Items
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Royden Lam Model SteelJPY 11,550 ( USD 72.76 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.5 Super Kite DblackJPY 870 ( USD 5.47 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 steelJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
COSMODARTS
Royden Lam v4 Royden Lam Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 2 WINNERS EDITIONJPY 20,900 ( USD 131.68 )
-
COSMO DARTS
ROYDEN LAMJPY 13,200 ( USD 83.16 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )