Darts / 【D.craft×Monster】T80 KUUGA No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | D.craft |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Chiharu Hatano Model Items
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
PICPIN
Zensokudesu BJPY 500 ( USD 3.17 )
-
MIRARCH
loutier GON Model Silver 2BAJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
G's DARTS
Black Coating AREUS FANGJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
SHADE
Ami Komiyama COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black XXLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
TARGET
RVB 95 Raymond van Barneveld 23G STEEL 100142JPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
CONDOR
AXE Queen of the night Natsumi Iwata Model Standard Medium Clear BlackJPY 1,879 ( USD 11.95 )