Darts / 【RYU DARTS×GILD DARTS FACTORY】AKARI EXTRA BLACK Oshiro Akari Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Ryu |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Akari Oshiro Model Items
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY Akari Oshiro Model Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
PRO Akari Oshiro Model 2024 CHAMPION Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
EZ Akari Oshiro Model 2022 CHAMPION Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
EZ Akari Oshiro Model ver.5 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
PRIME flight 7503JPY 489 ( USD 3.11 )
-
Unicorn Gripper3 TWO TONE Shaft Blue/White M No.78731 JPY 458 ( USD 2.91 )
-
DYNASTY
A-FLOW Larry Butler model STEELJPY 9,982 ( USD 63.51 )
-
FLAGS
T-Shirts 2024 Limited Edition White MJPY 4,900 ( USD 31.17 )
-
Doron
UNISEX recovery_calf Black XLJPY 5,060 ( USD 32.18 )
-
LARO
Milky Gradation C190 PurpleJPY 570 ( USD 3.63 )