Darts / 【JOKERDRIVER】-ZERO- AKUTSU2 Polish
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.1g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 5.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
UNICORN
NOIR 97% TUNGSTEN JELLE KLAASEN 22G No.27831JPY 16,093 ( USD 102.38 )
-
TARGET
BLACK MARQUE DRAGON 3.0 Leslie Lee Model SWISS POINT 23g 190583JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
one80
CHAMELEON TOPAZ Steel 24gJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
JOKERDRIVER
-ZERO- St6 CenterJPY 79,200 ( USD 503.94 )
-
L-Flight
PRO Toyokazu Shibata Model ver.2 shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TARGET
PYRO GENERATION 11 MITSUMASA HOSHINO MODEL 2BA S-DARTS Limited Edition 210475JPY 17,300 ( USD 110.07 )