Darts / 【TRiNiDAD】K LAW
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
James Law Model Items
-
CONDOR
AXE JL James Law Model Small Long WhiteJPY 1,680 ( USD 10.58 )
-
CONDOR
AXE JL James Law Model Small Short WhiteJPY 1,680 ( USD 10.58 )
-
CONDOR
AXE JL James Law Model Wing Slim Short Clear GreenJPY 1,680 ( USD 10.58 )
-
TRiNiDAD
LAW TYPE4 James Law Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
TRiNiDAD
LAW TYPE4 James Law Model SteelJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
TRiNiDAD
LAW TYPE3 James Law Model 2BAJPY 11,999 ( USD 75.60 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )