Darts / 【TRiNiDAD】PRO Gomez Type10 Yuki Yamada Model 2BA 22g World championshipLimited
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Mulch Cut |
| Length | 53.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Yuki Yamada Model Items
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Long Clear SandJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Short Clear BlackJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Medium Clear Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TRiNiDAD×SANGREAL
Valz S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
CONDOR
AXE 120 Yuki Yamada Model Un-Rai Small Medium Clear SandJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TRiNiDAD
Undisputed Gomez Type16 Yuki Yamada Model Steel 22.8gJPY 14,800 ( USD 94.17 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )