Darts / 【RYU DARTS】AKARI EXTRA FIRST Edition Akari Oshiro Model SDARTS Limited Champagne Gold 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Ryu |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Akari Oshiro Model Items
-
L-Flight
PRO Akari Oshiro Model ver.5 Shape KAMI Red Blue YellowJPY 920 ( USD 5.75 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY Akari Oshiro Model Model 2BAJPY 14,800 ( USD 92.60 )
-
L-Flight
PRO Akari Oshiro Model 2024 CHAMPION Shape MIXJPY 880 ( USD 5.50 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 92.60 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 92.60 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY THE ROYAL Akari Oshiro Model 2BAJPY 15,400 ( USD 96.36 )
DARTS Ranking
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )