Darts / 【COSMODARTS】ROYDEN LAM 3 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The 3rd model of Royden Lam, one of Asia's leading superstars.
Compared to the previous model, the design of the largest diameter is thicker, the grip is more stable.
Please experience the attention to detail that Royden, who knows the top of the world, demanded.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length:45.5mm
Maximum diameter:7.0mm
Weight:18.0g
Contents
Barrel×3(1set)
Royden Lam will be participating in the SUPER DARTS in March.
We hope you will support him.
Royden Lam Model Items
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 steelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.4 Super Kite WhiteJPY 870 ( USD 5.46 )
-
COSMO DARTS
ROYDEN LAMJPY 13,200 ( USD 83.06 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 2BAJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.5 Super Kite DblackJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight Air
Royden Lam Model ver.4 Shape Kite White Limited EditionJPY 946 ( USD 5.95 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )