Darts / 【TARGET】JAPAN CONSTRACTORS CHAMPIONS 2019 LUMIERE Hideaki Hasumi model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Hideaki Hasumi Model Items
-
TARGET
BLACK MARQUE LITE LUMIERE 3.0 HIDEAKI HASUMI Model SWISS POINT SWISS POINT 190550JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
8FLIGHT
Hideaki Hasumi Model shapeJPY 880 ( USD 5.59 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2025 Hideaki HasumiJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
TARGET
BLACK MARQUE LUMIERE 3.0 HIDEAKI HASUMI Model 2BA 210429JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
TARGET
REBEL REBORN LUMIERE Hideaki Hasumi modelJPY 9,200 ( USD 58.53 )
-
TARGET
JAPAN CONSTRACTORS CHAMPIONS 2019 LUMIERE Hideaki Hasumi modelJPY 22,800 ( USD 145.07 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
ROVE 01 SWISS POINT 22g 190343JPY 23,800 ( USD 151.43 )
-
JOKER DRIVER
EXTREME caMEL-S-JPY 22,000 ( USD 139.97 )
-
JOKERDRIVER
MAGIC WEIGHT 1.3gJPY 748 ( USD 4.75 )
-
PICPIN
Ninpudesu CJPY 500 ( USD 3.17 )
-
L-Flight
Viviennne Lee model rocket whiteJPY 820 ( USD 5.21 )
-
TARGET
ICON PRO GRIP SHAFT RVB Model Short 380130JPY 559 ( USD 3.55 )