Darts / 【COSMODARTS】Rain of Grace 2 Cathy Leung model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Cathy Leung Model Items
-
TARGET
TEAM PRO CATHY LEUNG BRASS 2BA 16g 180061JPY 3,199 ( USD 20.29 )
-
TARGET
CHARIS GENERATION 3 Cathy Leung Model Swiss Point 190504JPY 15,800 ( USD 100.24 )
-
8FLIGHT
CATHY LEUNG Model G2 Shape WHITE 40859JPY 880 ( USD 5.57 )
-
TARGET
K-FLEX Cathy Leung Model Shape Medium Clear 410211JPY 1,879 ( USD 11.92 )
-
TARGET
CHARIS GENERATION 4 Cathy Leung Model 2BA 210409JPY 17,800 ( USD 112.93 )
-
TARGET
K-FLEX Cathy Leung Model Shape Intermediate Clear 410210JPY 1,879 ( USD 11.92 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )