Darts / 【TARGET】REBEL REBORN PEGASUS Chen Hai Long model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
CONDOR
AXE Matt Campbell Model GINJA NINJA Standard Medium BLACKJPY 1,879 ( USD 11.92 )
-
DMC
SUS DIABLO 2BAJPY 3,080 ( USD 19.53 )
-
DMC
UNITE14 acute GOLDJPY 13,241 ( USD 84.00 )
-
TARGET
tap0053 MJPY 8,148 ( USD 51.70 )
-
TARGET
HOODIE 2019 GRAY/RED 2XLJPY 7,130 ( USD 45.23 )
-
TARGET
PHIL TAYLOR SUPER DARTS 2018 COOL PLAY SHIRT LJPY 10,186 ( USD 64.62 )