Darts / 【TARGET】THE MIRACLE G2 Mikuru Suzuki Model 210067
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
2x World Champion
Absolute Queen, Miku Suzuki Model THE MIRACLE GENERATION-2
The MIRACLE GENERATION 2 is an avant-garde visual design groove with the right features for the right throw.
The iconic green color, diamond shape and PVD black coating are retained.
The one and only, epoch-making soft tip barrel is complete!
Specifications
Material: 95% Tungsten
Overall length: 49.0mm
Maximum Diameter:7.0mm
Barrel Weight:21.0g
Standard:2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
Mikuru Suzuki Model Items
-
L-Flight
EZ Mikuru Suzuki Model ver.6 typeA Standard MIXJPY 880 ( USD 5.50 )
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 7 MIKURU SUZUKI Model SWISS POINT 23g 191011JPY 18,480 ( USD 115.64 )
-
TARGET
JADEITE Mikuru Suzuki ModelJPY 15,000 ( USD 93.86 )
-
L-Flight
Mikuru Suzuki Model ver.4 typeA rocket blueJPY 880 ( USD 5.50 )
-
TARGET
THE MIRACLE GEN-5 LITE Mikuru Suzuki Model 2BA 210350JPY 17,800 ( USD 111.38 )
-
TARGET
THE MIRACLE GENERATION 6 LITE MIKURU SUZUKI Model 2BA 210438JPY 17,800 ( USD 111.38 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )