Darts / 【TRiNiDAD】PRO Roman2 Miyu Miyawaki Model S-DARTS Limited
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Miyu Miyawaki Model Items
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Small Extra Long OrangeJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
TRiNiDAD
UNIFIED Roman Type6 Miyu Miyawaki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Standard Short Clear yellowJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Standard Extra Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Small Short OrangeJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
CONDOR
AXE THUNDER BITE Miyu Miyawaki Model Standard Medium Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879 ( USD 11.83 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )
Recently checked items
-
TRiNiDAD
PRO Gomez Type10 Yuki Yamada Model 2BA 20g LimitedJPY 14,055 ( USD 88.56 )
-
CONDOR
AXE TOY FLOWERS Itsuki Takeda Model Small Medium WhiteJPY 1,879 ( USD 11.83 )
-
TRiNiDAD
PRO Eder Hiroyuki Yoshino Model 2BAJPY 11,000 ( USD 69.30 )
-
TRiNiDAD
DartsCase CAPACITY BlackJPY 2,979 ( USD 18.76 )
-
L-Flight
Seigo Asada Model ver.6 Shape KAMI MIXJPY 920 ( USD 5.79 )