Darts / 【one80】Black J 21 01 Steel 21g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | one80 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.5mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.35mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
The BLACK J21 01 is a straight barrel with the Black J21 signature cut on the front, a red and black coating, and a wide ring cut on the back to ensure the barrel feels great.
Red and Black coatings, and a wide ring cut on the back to ensure the barrel feels great.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Barrel Weight: 21.0g
Length: 50.5mm
Maximum diameter:6.35mm
Standard: Hard
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 6 (2 sets)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
STEAL
stc1128 BlueJPY 1,320 ( USD 8.39 )
-
TIGA
Koumori 18gJPY 9,574 ( USD 60.91 )
-
CAMEO
Coin Case cac0431 BlackJPY 346 ( USD 2.20 )
-
L-Flight
flf0782 Teardrop OrangeJPY 693 ( USD 4.40 )
-
Edge Sports
Master Flight msf0204 Flare Shape NaturalJPY 513 ( USD 3.26 )
-
L-Flight
flf2506 ShapeJPY 911 ( USD 5.79 )