Darts / 【TIGA】MAGICAL2 SAYOKO YOSHIBA MODEL LIMITED EDITION
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayoko Yoshiba Model Items
-
SHADE
Player collaboration pin badge Sayoko YoshibaneJPY 1,500 ( USD 9.38 )
-
TIGA
MAGICAL2 Fusion SAYOKO YOSHIBA MODELJPY 19,600 ( USD 122.65 )
-
SHADE
Macical T-shirts Sayoko Yoshiba Model Off-White LJPY 3,899 ( USD 24.39 )
-
TIGA
MAGICAL2 SAYOKO YOSHIBA MODEL LIMITED EDITIONJPY 13,000 ( USD 81.35 )
-
SHADE
Macical T-shirts Sayoko Yoshiba Model Off-White SJPY 3,899 ( USD 24.39 )
-
L-Flight×TIGA
PRO TIGA LADIES & GIRLS Sayoko Yoshiba Model ShapeJPY 935 ( USD 5.84 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Pink Gold 2BA 20g S-DARTS Limited EditionJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 20gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )